Makarov püstoli roheline käepide-

valmistatud Fab Defense  ( Iisrael ) poolt. Käepide on palju mugavam kui originaal. Salvevahetus toimub käepideme küljes olevale lingile vajutades. Samuti on käepidemel pikem tahaulatuv osa, mis kaitseb kätt kelgu liikumise eest. Käepideme vahetus on väga lihtne, pole vaja midagi relvalt eemaldada v.a. originaal käepide.  Komplektis on : käepide, kuuskant võti ja kinnituskruvi. 

Käepideme vahetamiseks tuleb eelnevalt veenduda, et rel pole laetud, eemaldada padrunisalv, liigutada kelk taha ja veenduda, et padrunipesas poleks padrunit, kontrolllask ja kaitseriiv peale siis eemaldada käepideme originaalkruvi, käepide. Salvevabasti vedru tuleb vajutada tahapoole ja siis vasakule, kuni jääb relva raami taha kinni. Nii tuleb ta sinna jätta kuni käepideme installeerimiseni.

Fab Defense Makarovi käepideme installeerimine : liigutada/asetada uus käepide Makarov püstolile sellisesse asendisse, kus käepideme alumises servas olev metallkonks on vastu püstoli salvevabastit. Kuna sai püstoli salvevabastus vedru eelnevalt liigutatud vasakule, siis on vaja vähest kruvikeerajaga aitamist, et see käepideme all olev metallkonks satuks Makarov püstoli salvevabastil olevasse avasse. Kui see tehtud, lükata käepide ettepoole ja paigaldada kruvi. Kruvi ei tohi ülepingutada, sest võib hakata segama salve paigaldamist ja eemaldamist.  

Peale käepideme paigaldamist veenduda salvevabasti töös. Selleks siis kõigepealt veenduda, et salves poleks padruneid, asetada salv Makarov püstolisse ja vajutada siis vasakul pool olevat salvevabastit käepideme ülaosas. Salv peab vabalt välja kukkuma peale vabasti vajutamist.

Sellega on käepideme paigaldus lõppenud. Kogu toiming võtab aega vähem kui 2 minutit. 

Lisaküsimuste puhul kirjutada : taktikaline@gmail.com

Käepideme vahetuseks ei pea muutma püstoli juurde kuuluvaid mehhanisme.

Kõrgus - 93 mm

Laius - 32 mm

Kaal - 72g

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

MAKAROV PÜSTOLI KÄEPIDE - ROHELINE- FAB DEFENSE

  • Mudel: TVFDMKPR
  • Saadavus: 30 päeva
  • 45.00€


Kokkusobivad tooted

MAKAROV PÜSTOLI KABUUR - MUST-  IMI Defense

MAKAROV PÜSTOLI KABUUR - MUST- IMI Defense

Makarov püstoli kabuur-valmistatud tugevast ja vastupidavast polümeerinst IMI Defense  ( Iisrae..

41.00€

Sildid: Makarov, PM, Fab Defense, salv, püstol