AITOR

AITOR
Hispaanlastele kuuluv firma AITOR valmistab nuge juba alates 1939. Algusest peale Aitor -i peamine eesmärk oli toota parima kvaliteediga toodet, kasutades parimaid materjale, kõige kaasaegsema tootmise masinaid ja kehtestas kõige rangemat kontrolli oma tootmisprotsessile.
Aitor on seotud tugeva, kvaliteetse imidziga ja on saanud üheks tuntumaiks nugadetootjaks Euroopas.
Praegu Aitor ekspordib 50% oma toodangust rohkem kui 50 riiki kogu maailmas, nende seas Saksamaa, Prantsusmaa, Itaalia, Jaapan, Argentina, Brasiilia ja USA
Aitor on ametlik tarnija Hispaania, Saksa, Hollandi, Indoneesia armeele, samuti Hispaania ja Prantsusmaa politseile ja ametiasutustele, nagu UNO ja U.N.E.S.C.O.
Aitor hakkas valmistama uusi tooteid nimega ATK ( Aitor Tactical Knives ) . Aitor on koguaeg väga rangelt kontrollinud nugade kvaliteeti ja nii on see ka selle tootegrupiga. Kasutades uues tootegrupis 440 roostevaba terast, mis on kaetud  titaaniumiga ja valitud mudelitel G-10 käepideme materjali, teeb selle uue tootegrupi piisavalt heaks, et kasutada neid taktikalistel eesmärkidel. Samuti on kõigil nugadel kaasas tugevad ja vastupidavad ballistilisest nailonist noahoidjad, mida saab kinnitada vööle nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt, samuti on võimalik kinnitada neid MOLLE kinnitusega seljakottidele või muule varustusele.

Taktikaline taskunuga Aitor Hurricane

Taktikaline taskunuga Aitor Hurricane

Taktikaline taskunuga Aitor HurricaneNoa tera materjal : 440 roostavaba teras.Tera paksus 3 mmTera p..

40.00€

Tooted 1 kuni 1, kokku 1 tootest (1 lehekülge)