Nuga on valminud ESEE ja KaBar -i koostöös. Originaalselt on see nuga valmistatud Esee Izula ja KaBar Becker Necker eeskujul.

Pakendis siis nuga, klaasplastist noahoidja ja nöör, mis siis on mõeldud noahoidja riputamiseks kaela või ka Eskabari käepideme valmistamiseks. Siinjuures tahaks märkida, et see nuga on mõeldud kaelas kandmiseks ja on lisaks juurde võimalik osta oranzhi ja musta värvi käepideme põsed.Need käepideme põsed on plastikust, nii et soovitan hoopis lisaks osta Esee Izula mikarta karestatud käepideme põsed. Samuti, et seda nuga vööl kanda, on võimalik kaasa antud nöörist valmistada rihmalhoidja või lisana osta Kabar TDI noahoidja vööklamber.  Oma suuruselt ja materjalilt väga hea nuga . Saab kinnitada ka seljakoti rihma külge, käepide allapoole ja ei kuku noahoidjast välja

Noa kaal : 68g.

Tera pikkus : 83 mm

Kogupikkus : 178 mm

Noa materjal : 1095 Cro-Van

HRC : 56-58

Ühe kliendi tagasiside : 

Teet  09.07.2013
1 arvamust
Olen kasutanud nuga nüüdseks mõned kuud. Käepideme meisterdasin kaasas olevast nöörist. Mõnus väiksemat sorti fikseeritud teraga nuga, mis õigustab end igas olukorras. Ideaalne abimees matkal, kalal, puhkusel, või tööl. Noahoidja on tugev, nuga püsib kindlalt hoidjas igas asendis. Isiklikult nuga kaelas ei kanna, pigem kotis või vööl, kuid nuga mahub ka ideaalselt koos hoidjaga taskusse. Soovitan!

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

KaBar Eskabar

  • Mudel: TVKBES
  • Saadavus: 1
  • 65.00€


Sildid: KaBar, HRC 56-58, matkanuga